Jdi na obsah Jdi na menu
 


Opakovač GSM signálu - zesilovač

16. 8. 2007

Jedná se o zařízení zcela transparentní pro libovolného operátora a síť pracující v pásmu 900MHz. V případě výhodnosti lze na základě měření instalovat technologii pro 1 800MHz.

Žádné poplatky, žádné dobíjení. Přístroj pouze zesiluje stávající signál oběma směry - dovnitř i ven. Neupravuje jej ani do něho nezasahuje.Funguje spolehlivě a bez údržby.

Obrazek

Pokud by se Vám podobné zařízení líbilo - s důvěrou se na mne obraťte. Fotografie provedení můžete shlédnout v galerii. Instalace se dá provést velmi diskrétně - bez narušení vzhledu interieru. Výraz spokojeného majitele to ostatně dosvědčuje. Vlastní opakovač je umístěn za jednou ze skříní.Vnitřní anténa je ukryta v podhledu místnosti.

Ve fotogalerii si prohlédněte vnitřní provedení zesilovače.

Na kontě mám již několik zesilovačů v objektech historických domů s prakticky neprostupnými zdmi. Nevejde tudy nevítaný návštěvník ani signál GSM.Právě místa s velkým rozdílem mezi venkovním silným a vnitřním slabým signálem jsou nejvhodnější pro instalaci zesilovače.

Instalace přináší i některé problémy normální zkušeností neřešitelné. Proto jsem si pořídil potřebnou techniku a jsem nyní schopen analyzovat přítomnost signálu všech tří operátorů. Následně lze optimalizovat technologii. Na výsledku je to pochopitelně znát.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Zesilovač GSM signálu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dobrý den do Prahy

(ZdeDa, 17. 5. 2010 19:40)

Kvalitu sestavy pozná zákazník tak, že tam kde se dříve nedovolal se nyní bez problému dovolá. Ono je někdy jednoduché sestavu koupit, sám namontovat a ono to skutečně funguje. Někdo to udělá se satelitem a podaří se mu to. VF technika je ale častěji dost tvrdohlavá a kmitá, ruší ostatní a dělá podobné nemravnosti. Proto je důležité měřit se, měřit se , měřit se. To říkal už jistý soudruh a je to pravda dnes i zítra. Takže nejlépe povolat montážní firmu, která to umí. Pěkný den do Prahy.

Jak se pozná kvalita sestavy

(Zdeněk Kleprlík, 16. 5. 2010 11:52)

V problematice se příliš neorientuju. Dá se nějak rozpoznat kvalita
sestavy, tak aby to nebyly vyhozené peníze?
Zabýváme se prodejem <a href="http://www.lustry-svitidla.eu">lustrů a svítidel</a>
Viz naše stránky http://www.lustry-svitidla.eu

dotaz

(Jan Kopecký, 7. 5. 2009 13:46)

Můžete mi, prosím sdělit, kde lze zařízení koupit a jaká je cena kompletní sestavy?
Děkuji za odpověď.
Jan Kopecký
kopecky@henig.cz

Dotaz

(M. Matuna, 1. 2. 2009 17:08)

Prosím o sdělení ceny zesilovače. Děkuji

Dotaz

(Zdeněk Polák, 21. 1. 2009 15:32)

Můžete mi, prosím sdělit, kde lze zařízení koupit a jaká je jeho cena?
Děkuji za odpověď.
Zdeněk Polák
pollack@blansko. net

názor

(Zdeněk Danda, 20. 1. 2008 19:27)

Ono to zařízení popravdě nevypadá na nějakou hromadnou výrobu. Nicméně se jedná o kmitočty a výkony, kde nebudou stačit jen zlaté české ruce... problémem bude seřízení. Vstupně výstupní filtry asi dají zabrat. V jednom místě se tam potkává výstupní výkon s příjmovými obvody. Díky za dotaz.

Dotaz

(Miroslav PERHÁČ, 18. 1. 2008 21:06)

Dobrý den,
zajímalo by mně, jestli lze podobné zařízení postavit amatérsky. Máte schema zapojení popřípadě montážní návod na sestavení?
Předem děkuji za odpověď.