Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zabezpečení areálu, domu,kanceláře, bytu, chaty.

15. 5. 2010

V oboru zabezpečovacích zařízení pracuji od roku 1994. Záběr realizovaných instalací sahá od samostatných chat přes rodinné domy po areály škol a velké správní budovy.  Moderní zařízení poskytuje majiteli domu doplňující informace a dovoluje například zpětně ovládat topení v objektu či ověřit poplach pohledem kamery. 

Vykrádání objektů reflektuje současnou situaci ve společnosti. Vloupání do objektů se již neděje s předem připraveným záměrem. Vloupání je prováděno kamkoliv jen pro zjištění co všechno se dá ještě odnést.

V sekci FOTOALBUM - ZLODĚJNA najdete detailní fotografie z nedávných krádeží drahých kovů v Žatci, kdy zisk v řádu nekolika desetikorun vyvolá potřebu opravy za desetitisíce.  Ani mráz ty lotry neodradil... Nás ten mráz také neodradil a druhý den po domluvě byla instalace hotova. Především díky obětavým spolupracovníkům, kteří montovali i v -12 stupních zimy. Podle sluníčka to na zimu nevypadá. Teploměr ale hovořil jasnou řečí. Báli jsme se především o plastové díly.

montujeme_mraz.jpg

 

Reagovat na množství vloupání a krádeží lze jedině nasazením spolehlivé techniky a jejím nepřetržitým monitorováním spojeným s odpovídajícím zásahem při vyhlášení poplachu. 

Nejdále v tomto směru pokročila česká společnost JABLOTRON. 

logo_jablotron-20security.jpg

 

certifikat_jablotron.jpg

Jako certifikovaný partner této společnosti nabízím následující služby :

  • Kvalitní alarm
  • Profesionální montáž
  • Nepřetržitý dohled
  • Zásah při poplachu (čtvrt roku po instalaci ZDARMA !!!!)

Součástí ceny za instalaci je automatická DOTACE společnosti JABLOTRON na tři měsíce CELKOVÉ OCHRANY profesionální agenturou ZDARMA bez jakýchkoliv dodatečných závazků.

Společnost JABLOTRON tak jako jediná nabízí českému uživateli optimální kombinaci cenově přijatelného střežení nejen objektu, ale i důležitý nepřetržitý dohled nad samotným zabezpečovacím systémem. Nikdy tak nedojde k vyčerpání kreditu na SIM kartě či výpadku celého systému vinou ztráty napájení a slabé zálohovací baterie.

Společnost JABLOTRON nabízí také unikátní pojištění škody na střeženém objektu.  

Zavolejte na 603 498073 - dozvíte se více.....

 

    

V případě místních subjektů (Žatec) jsem oprávněn k připojování objektů na PCO Městské Police v Žatci.Tuzemský výrobce zabezpečovací techniky

 

 

 lcd_klavesnice.png

Ovládací klávesnice moderních systémů jsou uživatelsky přátelské pro všechny věkové kategorie.

z667a_k07c-klav_silver.png

 

 

 

 

Jablotron uvedl na trh zcela nový systém zabezpečení v kombinaci drátového i bezdrátového systému.

Revoluční a ja-114e_maxi.jpgneobyčejně přívětivé je ovládání a přehled o stavech ústředny Jablotron.

Dokonalý přehled je zajištěn originálním provedením klávesnice :

 

 

 

 

 

 

ja-111a_maxi.jpg

 

 

Zcela osobitý a vydařený je i vzhled venkovní sirény:

 

 

Ve stejném stylu jsou provedeny i detektory.

 ja-110p_maxi.jpg

 

 

 

 

Pokud jsem u kamer zdůraznil instalaci ze které mám největší radost  - mohu takovou instalaci přiblížit i v této sekci.

Je to instalace :

  • kamerového bezpečnostního systému
  • zabezpečovacího systému
  • ozvučení

v areálu chráněné památky Roubenka na Kokořínsku.Zde jsou její stránky. Po hodině cesty (autem ze Žatce) se ocitnete v pohádkovém prostředí okolo hradu Kokořín a můžete zmíněnou Roubenku navštívit. Kromě dobrého jídla tam mají i špičkovou kávu.

Zabezpečený objekt

Souřadnice GPS

N 500 26' 17,1''
E 140 33' 02,6''

@@##

Požární bezpečnost, požární ochrana , požární hlásič , požární technika , čidlo pohybu , čidlo teploty , kouřový hlásič , kouřové čidlo , domovní alarm , domovní alarmy , bezpečnostní agentury , bezpečnostní zámky , zabezpečovací systémy , zabezpečení domu , zabezpečení bytu , zabezpečovací zařízení , zabezpečení objektu , zabezpečovací technika , zabezpečení , ochrana soukromí , ochrana osob a majetku .

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Zlodějna

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zabezpečení zahrady

(Zbyněk Horák, 25. 11. 2011 15:08)

Dobrý den,mám v Lounech u Velodromu zahradu,chtěl bych jí nějak zabezpečit,nejlépe s tím upozorněním na telefon,měl by jste něco takového? Děkuji Horák

Re: Zabezpečení zahrady

(Z.D., 25. 11. 2011 17:04)

Děkuji za dotaz. Mám pochopitelně z výše nabízeného sortimentu. Úvodem by to chtělo obhlídku a zjištění základních možností. Zařízení Vám přinese klidný spánek a jistotu, že máte svůj majetek pod ochranou. Zařízení se dokonce dá rozšířit i o kameru, která Vám pošle obrázky při vyhlášení poplachu.