Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde představený komplet je vhodnější pro panelové domy s větším počtem bytů. Stejně je vhodný v případě spojených vchodů. Moderní technologie neslevuje na kvalitní instalaci.

Pro menší domy nebo individuální příjem je možné použít jen část kompletu. Podmínkou jsou kvalitní rozvody. Mám pochopitelně řešení i pro starší rozvody. O tom v jiném článku ZDE !

Obrazek

Kvalitní instalaci umí dělat jen kvalitní tým odborníků.To není ilustrační snímek -to jsou oni....

Obrazek 

Kvalitní práce i tam, kde to není tolik vidět !!!

Obrazek

Hlavní stanice s kvalitními deskami firmy POLYTRON.S těmito deskami lze provést jednoduše upgrade při změně identifikátorů vysílání (mono, stereo, duál). Někteří výrobci s tím mohou mít problém (ALCAD).  

Obrazek

Detail jedné z desek (část pro pozemní příjem). Zcela vlevo MASTER jednotka. vpravo jednotky SLAVE. Jednotky SLAVE vybírají programy z MUX-u, na který je naladěn MASTER. Jsou levnější - jejich nasazením se instalace neprodražuje. Výstupem je STEREO modulátor VSB.

Obrazek

Naprostá novinka - speciálními vlastnostmi a schopnostmi vybavený zesilovač pro pozemní příjem.Všimněte si konektoru RJ-45 na zesilovači. Po zapojení do sítě jej lze konfigurovat na dálku :-)  ).

 Pro bezpečnost techniky jsou použity i přepěťové ochrany.

Obrazek

Bez kvalitních antén to nepůjde snad nikdy. Prvně jsme použili těchto speciálních antén s velkým ziskem. Hlavní předností je kvalitní mechanické provedení. V horních patrech stožáru jsou klasické LOG/PER antény, které velmi trpí polétavým ptactvem. Nové antény s oranžovými plastovými prvky jsou po mechanické stránce nesrovnatelně lepší než dosud používané typy ! 

Kdo první uhodne kde jsou antény v Žatci instalované vyhraje dárek od německé firmy SCHWAIGER - konektor F v originálním pytlíku (těch mám dost).Obrazek

 

 

Obrazek

Celkový pohled na vybavení rozvaděče :

Obrazek

 V kmitočtovémn spektru se to začíná rojit :

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

a ještě satelit

(Zdeněk Žtc, 30. 10. 2008 10:05)

Děkuji za pochvalu. Nevím jak pomůže ale rozhodně potěší :-). A to v tom domě mají ještě do každé zásuvky přisloučen satelitní signál pro individuální přijímače v bytech. No prostě bomba.

Velmi pěkné

(Štěpán, 29. 10. 2008 21:51)

Musím teda pochválit tu preciznost a přehlednost. Pěkně popsané kabely (Krašov, Buková Hora). přímo vzorově srovnané a přehledné. jste fakt borci ;-)