Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotografie jsou pořízeny na jedné z našich montáží pro zahraničního zákazníka. Tam si anténní zesilovač signálu získal takovou oblibu, že jsme dodatečně namontovali do jedné velké haly zesilovače dva. Pro dokonalé pokrytí. Trochu práce nám dalo vyšetřit místo kde by  na sebe antény "neviděly". S pomocí měřícího přípravku jednoduchá záležitost.  

ObrazekObrazek

Obrazek

Velký útlum signálu vykazují zdi objektů historických domů. Nevejde tudy nevítaný návštěvník ani signál GSM. Právě místa s velkým rozdílem mezi venkovním silným a vnitřním slabým signálem jsou nejvhodnější pro instalaci anténního zesilovače.

Pro kvalitní instalaci jsem pořídil měřící techniku. Nyní jsem schopen analyzovat signály všech tří operátorů a jejich kvalitu. Následně lze optimalizovat technologii anténního zesilovače. Na výsledku je to pochopitelně znát.

Snímky ukazují montáž v jedné z průmyslových zón, kde materiál stavby stíní signály takořka dokonale. Anténní zesilovač vše napravil.
Pro případné zájemce dodávám, že se zabývám instalacemi těchto zařízení a neobchoduji s nimi. Nemohu zodpovídat dotazy kde se dá zařízení sehnat a kolik stojí.
 

Náhledy fotografií ze složky Zesilovač GSM signálu