Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dostala se mi do ruky další skvělá věc pro příjem pozemního vysílání televize. Perfektně provedená aktivní anténa se zesilovačem. Zadní uchycení - radost pohledět - masivní ocel. Plastová ochrana z masivního materiálu, odvodňovací dírky a další finty. Zesilovač umístěn do odlitku kovové krabičky. Antikorové šrouby, široký rozsah napájecích napětí. Prostě bomba.

Obrazek

Umožnuje svislou i vodorovnou montáž hurá na Němce !!!

Zatím jediné co ji rozhodilo je do jednoho metru zaklíčovaná vysílačka PMR. V pěti metrech již žádné stopy po intermodulaci. Směle se může stát hlavní anténou pro hlavní stanici.

*

*

Co myslíte vydržel jsem ji nerozdělat ??? Co bych to byl za technika, to by si ode mne lidi nenechali udělat ani anténu na střední vlny !!!

Obrazek

Perfektní a nezvykle silně konstruované celokovové uchycení. Vzhledem k síle krycího plastu je totiž anténa docela těžká. 

Obrazek

Direktorová řada - vše v provedení tištěný spoj s ochranou. Kompenzovaný dipól. Kvalitní silný plast. Bombenfest provedení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

co dodat

(ZdeDa, 9. 1. 2009 13:22)

Děkuji za zájem. Co dodat k této novince. Podle popisu si nejvíc cením mechanického provedení a obstojné citlivosti. Je to stále jen krátka YAGI anténa s velmi kvalitním zesilovačem. Pro dálkový příjem ve smyslu jak jej chápeme v TV technice jsou vhodnější jiné antény.

Ano provedení dokonalé

(Lada, 9. 1. 2009 12:07)

Zajímá mi učinost pro dálkový příjem.Napiš poznatky při laborování.Případně cenu.