Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co nabízím - televizní příjem

9. 11. 2008

Obrazek

Moje služby zahrnují nabídku panelovým domům i jednotlivcům. Vybavení nejmodernější technikou zaručuje kvalitní výsledky.

 58.k.jh_sluzby_web.jpg

 

 Obrazek

 

 

 

 

 Lze měřit a odstranit i dříve nevysvětlitelné záhady, kdy byl signál silný a nic připojeného nehrálo. V poslední době jsou uvolněné kmitočty po analogových vysílačích využívány různými službami a pásmo je "zaneřáděno" čím dál více. Měření a anténářská alchymie má o budoucnost postaráno.

Na obrázcích dole je vidět záběr spektrogramu z antény silně ovlivněné rušením prakticky v celém UHF pásmu. Na tento signál se měřící přístroj ani nezasynchronizoval.   

mux4_zaruseny.jpg

 Po chvíli kouzlení se vyloupl použitelný signál žádaného čtvrtého multiplexu :

mux4_po_uprave.jpg

parabola.jpg

 NABÍDKA - POPIS ŘEŠENÍ

Panelové domy s rekonstruovanými rozvody se jednoduše doplní a mezi dožívajícími analogovými signály se objeví signály multiplexů. V současné době jsou v našem okolí běžně dostupné všechny tři multiplexy MUX1, MUX2 i MUX 3. Do vypnutí vysílačů je možno tyto signály normálně sledovat. Majitelé Set Top Boxu mohou současně sledovat nabídku pozemní digitální televize.

NOVINKA :

Technickým hitem posledního období se staly konvertory signálů mezi jednotlivými normami. Satelitní digitální signál (DVB-S) je možno obecně přijímat jen satelitními přijímači. V případě skupinového příjmu (STA) se však nově nabízí následující možnost. Vybrané volné programy se jednoduše převedou do podoby, která je akceptovatelná pro pozemní set top boxy nebo televize vybavené digitálním příjmem. Po zavedení do společného rozvodu se mezi stávajícími multipteleves_strnka_1_obraz_0002.jpglexy objeví multiplex další. Všichni připojení sledují oblíbené programy bez nutnosti cokoliv individuálně dokoupit !!!   

 

 

 

 

 

Panelové domy s původními rozvody mají na výběr ze dvou možností. 

První možností - nejlevnější a nejrychleji proveditelnou - je zavedení multiplexů do stávajícího rozvodu specializovaným zařízením. Tato možnost není určena pro nejstarší typy rozvodů (plastové účastnické zásuvky).

Obrazek

 

Na vedlejším obrázku je zobrazena stanice, která umožňuje přenos digitálních multiplexů po starších rozvodech. Po případné rekonstrukci bude fungovat jako nejkvalitnější zesilovač.

 

 

Druhou možností je rekonstrukce rozvodů spočívající ve výměně koaxiálních kabelů, účastnických zásuvek a rozbočovacích prvků.

Volbu nejůčelnější varianty nutno učinit po prohlídce a zhodnocení stavu rozvodu na místě. 


  

Obrazek

 

 


 

 

Náhledy fotografií ze složky Digitální televize

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář